Courtois, Real Madrid’deki bazı sektörleri kızdırmış görünüyor

goldbets.top

Diğer değişiklikler

Oyuncuların savunma duvarındaki pozisyonları ve top hakeme çarptığında tarafsız top olma olasılığı ile ilgili de değişiklikler yapılacaktır. Ayrıca bundan böyle bir kaleci ayağından biriyle adım attığında alan çizgisi ceza almaya yetecek.

UEFA, Şampiyon hakemlerini böyle atar

VAR, Casemiro’da belirtilen cezaya neden müdahale etmedi?

Randevu, tüm yarışmalarda VAR kullanımından duydukları memnuniyeti göstermeye hizmet etti. Başladıktan sonra, U21 Eurocup’ta ve gelecek 2019-2020 sezonundaki yarışmalarımızda yürürlüğe girmeleri için 1 Haziran’dan itibaren uygulamaya konmaları yeterli. 

Carles Aleñá, kendisine bağlı kuruluşun numarasıyla birinci takımdaki ilk yılına başlama şansı verildiğinde, Barça B’de geçirdiği zamanı “kesin olarak kabul etmişti”. Anlaşılabilir ilk şüphelere rağmen ve temsilcisi Iván De la Peña tarafından iyi tavsiye edildikten sonra, geçen yıl İkinci Lig’deki son Lig maçında aldığı sakatlıktan kurtulduğunda ikinci bir takım rekoruna sahip olmanın en iyi seçenek olduğunu anladı. . sezon.

11/17/2018

22: 08’de açık CET

Ivan San Antonio @kafadergisi Carles alena

Spor İngilizcesi

Carles Alena bağlılığını bir kez daha gösteriyor

Kulüpten, kendisi için sahip oldukları planlarda hiçbir şeyin değişmediğine dair güvence verdiler. Önde Pep Segura olan spor yönetimi, aynı zamanda Ernesto Valverde ile koçluk kadrosu da budur. Mataró’dan gelen, ilk takım koçu Kupa başladığında anının geldiğine karar verene kadar Garcia Pimienta’nın takımıyla yarışarak ritim kazandı. Cultural Leonesa’ya karşı yedek kulübesinden giren en iyi Blaugrana’ydı ve sonraki dört maçta kadroda yer aldı. hatta Camp Nou’da Betis’e karşı oynuyor. 

Görünüşe göre Barça B’deki sahnesi, bu sefer evet, gecikmiş görünüyordu. Ancak gençlik kadrosu, kulübe sarsılmaz bağlılığını göstermek için bu hafta sonu geri döndü ve milli takım molasından yararlanarak, Mini Estadi’deki İkinci B maçını oynamak için yan kuruluşa geri dönmeyi bir kez daha kabul etmekten çekinmedi. Cornellà’ya karşı. Aleñá bu Pazar günü başladı ve takımın galibiyetsiz üst üste dört maçtan sonra ilk galibiyetini elde etmesini sağladı (üçü Ligde ve biri Katalunya Kupası’nda). Orta saha oyuncusu doksan dakikayı hiçbir zaman kırışmadan kusursuz bir tavırla oynadı. Aslında, dikiş atmış olmalarına rağmen, maçın son anlarında sarıyı gören kişi oydu. 

Carles Aleñá: “Burada oynamaktan başka bir şey bilmek istemiyorum”

Aleñá, Barselona soyunma odasının amacını açıkladı

Carles Aleñá, sadece sözlerle değil, aynı zamanda Barça’ya tamamen bağlı olduğunu ve Camp Nou’da zafer kazanmak için sabırla silahlanmaya istekli olduğunu da gösteriyor. Koşullar gerektirdiğinde geri adım atmak anlamına gelse bile. 

Kolay, hiçbir şey yok. Şampiyonlar Ligi’nde daha az. Ancak Barça’nın 16. turun ilk ayağında Salı günü Olympique Lyon’a yapacağı ziyarette biraz iyimserliği davet eden bir gerçek var.

02/18/2019

02/19/2019 tarihinde 10:09 CET

Spor İngilizcesi

Lyon zorlu bir rakip ama iç sahaları şaşırtıcı derecede zayıf

Fransız takımının maçlarını rahatça çözmeye alışık olmadıkları stadlarında kırılganlığı ile ilgili. En azından grup aşamasında olan buydu: Lyon oynanan üç maçı da berabere kesti. Ve Manchester City, Hoffenheim ve Shakhtar Donetsk’e karşı aynı sonucu 2-2 aldı. 

Sınıflandırma Genesio’nun ekibi tarafından Etihad’da kazanarak ve diğer iki turda kura çekilerek sağlandı, ancak gerçek şu ki, stadyumlarında onları şaşırtmanın kolay olduğu ve rakipler birkaç gol atan güvenilir bir takım değiller. , ki bu iki ayaklı bir kravatta genellikle kesinlikle belirleyicidir. 

2016-17 sezonunda Şampiyonlar Ligi’nde Lyon’un bir önceki emsali de benzerdi. Sevilla (0-0) ile berabere kaldılar, Juve ile kaybettiler (0-1) ve sadece Dinamo Zagreb’i (3-0) yendiler, ancak ikinci tura çıkamadılar.

Valverde’nin Lyon-Barça için en çok beklenen onbiri

Umtiti: “Lyon’u her zaman temsil edeceğim”

2016 yılında açılan Groupama bakiyesi bu nedenle çok olumsuzdur. Lyon, Şampiyonlar Ligi’nde oynanan altı maçtan sadece birini kazandı, dört berabere kaldı ve birini kaybetti.

UEFA, 1 Haziran’da Wanda Metropolitano’da oynanacak Şampiyonlar Ligi finali biletlerinin satışına 14 Perşembe günü başlıyor. Biletlerin fiyatı 70 ile 600 euro arasında değişecek, ancak istek üzerine değil, 21 Mart’ta başvuru süresi sona erdiğinde piyango ile satılacak.

03/13/2019

14.03.2019 tarihinde 13:13 CET

Başvurular kişi başına en fazla iki bilet olabilir, bunlar daha önce portalda sağlanan verilerle kişiselleştirilir. UEFA yaptığı açıklamada, talebin başarılı olup olmadığı 5 Nisan’dan önce bildirilecek ve eğer öyleyse Mayıs ortasında alınacak.

Genel halk için biletler artan fiyatla 4’ten 1’e kategorize edilir: Kategori 4: 70 euro; kategori 3: 160; kategori 2: 450 ve kategori 1: 600. Biri yetişkin ve diğeri 14 yaşın altındaki bir çocuk olmak üzere 200 çocuk paketi 140 Euro’ya satışa sunulurken, engelli seyirciler için erişilebilir biletler ücretsiz refakatçi ile 70 Euro olacak.

Mevcut 63.500 koltuktan 38.000’i genel halka açık olacak, finale ulaşan her takım için 17.000’e ve kuruluşun kendisi tarafından bildirildiği üzere yalnızca ve yalnızca UEFA.com aracılığıyla 4.000’e bölünecek.

UEFA, Neymar’a soruşturma açtı!

UEFA, Cristiano Ronaldo’ya bir dosya açacak mı?

Biletlerin geri kalanı yerel organizasyon komitesine, UEFA’ya ve ulusal derneklere, iş ortaklarına ve diğer taahhütlere verilir.

Real Madrid kalecisi Thibaut Courtois ile son yıllarda çok önemli hale gelen bir televizyon ünlüsü Alba Carrillo arasındaki iddia edilen ilişki sona eriyor: birkaç saat önce kaleci genç kadınla herhangi bir ilişki kurmayı reddetti ve, şimdi durumu çözmek için bir adım öne çıktı: Onunla akraba olmasını engellemek için Instagram’da Alba Carrillo’nun peşinden gitmeyi bıraktı.

03/09/2019

18: 03’te açık CET

D. Cruz (@usuaridavid)

Temsilcisi dün “onların ne erkek arkadaş ne de olmayacaklarını” teyit ettiyse, durum daha da kötüleşti ve kaleci “bunun böyle olduğunu hayal edemediğini” düşünüyor. Alba’yı yalnızca üç kez gördüğünü temin etti: bir kez evlerin her birinde (kendi ve onunki) ve üçüncü kez bir restoranda. Ancak bu belirtilerle Alba Carrillo’ya bir çift olarak katılabileceğini kabul etmiyor.

Bu nedenle, medyanın özel hayatına karışmayı bırakması için sarışını takip etmeyi bıraktı, Alba Carrillo’nun hoşuna gitmeyeceği kesin bir karar.

Genç kadın ve futbolcu üç kez karşılaştı | OKDIARY

Courtois, Real Madrid’deki bazı sektörleri kızdırmış görünüyor. Birkaç hafta boyunca, kaleci bir basın toplantısında her konuştuğunda, ona yönelik eleştiriler hızla ortaya çıktı. Geçen hafta Belçikalı, Vinicius’tan biraz daha fazla hedef istedi, ona çok sayıda eleştiri almasına ve Pedrerol’ün ‘Jugones’ başyazısını ona böylesine saygısızlık için işaret etmesine yarayan birkaç kelime. 

13 Şub 2019, 4:07 pm CET

Juan Linares (@ jlinares91)

Bu vesileyle Courtois bir basın toplantısında, rakiplerinin artık onlara biraz daha saygı duyduğunu ve iyi bir sonuç zincirini başardıktan sonra onlardan biraz daha fazla korktuğunu hissettiğini söyledi. Futbol dünyasında çok tipik olmasına rağmen, ona Pedrerol’den bir başka ‘sopaya’ mal olan bazı sözler.

Bazı sektörler beyaz takımın hedefine karşı planlanmış bir kampanya olduğunu düşünmeye başlıyor. Sebepler, Keylor Navas’ın yerine geçmesine veya belki de bilinmeyen bir şeye neden olan atletik geçmişi olabilir, ancak gerçek şu ki meta her konuştuğunda sert eleştiriler alıyor.

“‘Madrid’den korkuyorlar’ Courtois böyle diyor ve çok geniş kalıyor. Bu motivasyon … tam tersi! Madrid gelişti, evet. Ligde Barça’ya yaklaştı. Takım iyi oynuyor. Fiziksel olarak Madrid daha iyi Her zamankinden daha fazla. Vinicius bozuyor ve Benzema bile gol atıyor. Madrid daha iyi, bu doğru. Ama artık göğüs gösterme zamanı değil. Şimdi Şampiyonlar Ligi’nden önce dokunmuyor. Ne korku ne de hikaye. Madrid konuşulmuyor hakkında. Madrid’de … kazanırsınız “

Neymar’ın babası, hem PSG Başkanı Nasser Al-Khelaifi’ye hem de Fransız ekibinin taraftarlarına Brezilya’nın ileriye dönük geleceğiyle ilgili bir güvence mesajı göndermek istedi. RMC Sports ile yaptığı röportajda Neymar’ın babası, diğer kulüplere imza atmak için teklif almasına rağmen forvetin PSG’de kalması konusunda ısrar etti.

04/12/2019

14: 21’de CEST

Spor İngilizcesi

Real Madrid için kötü haber, baba Neymar’ın PSG’de kalacağını doğruladı

“PSG ile sözleşme uzun vadeli. Sadece ikinci sezondayız ve henüz bitmedi. İmzalanan bir sözleşme var ve ortasına bile ulaşmadık. Bu yüzden sakin olmalıyız” dedi. Neymar’ın babası oğlunun sözleşmesel durumu üzerine.

Choupo-Moting trafik kazası geçirdi

Neymar PSG ile eğitime geri dönüyor

“Muhtemel ayrılışıyla ilgili söylentiler her zaman var olacak.